Екип

Издател / Publisher

"МЕДИЯ ИКОНОМИКА БЪЛГАРИЯ" ООД / "MEDIA ECONOMY BULGARIA" LTD

Изпълнителен директор / CEO

Боян Томов / Boyan Tomov (tomov@economic.bg)

Ръководен екип на Economic.bg

Главен редактор / Editor-in-chief

Божидара Иванова / Bozhidara Ivanova (ivanova@economic.bg)

Управляващ редактор / Managing Editor

Георги Желязков / Georgi Zhelyazkov (georgiz@economic.bg)

Екип на Economic.bg

Александра Сотирова / Aleksandra Sotirova (sotirova@economic.bg)
Мирела Вавова / Mirela Vavova (
vavova@economic.bg)
Цветан Петров / Tsvetan Petrov (petrov@economic.bg)
Вероника Тонева / Veronika Toneva (toneva@economic.bg)

Екип на сп. "Икономика"

Главен редактор / Editor-in-chief

Невена Mирчева / Nevena Mircheva (mircheva@economymagazine.bg)

Редактори / Editors

Татяна Явашева / Tatyana Yavasheva (yavasheva@economymagazine.bg)

Автори / Authors

Божидара Иванова / Bozhidara Ivanova (ivanova@economic.bg)
Александра Сотирова /
Aleksandra Sotirova (sotirova@economic.bg)
Светлана Желева / Svetlana Zheleva

Александър Александров / Aleksandar Aleksandrov

Реклама и Маркетинг / Advertising and Marketing

Рекламен отдел (reklama@economymagazine.bg)
Калин Константинов / Kalin Konstantinov (konstantinov@economic.bg)

Дизайн / Design

Антон Ковачев / Anton Kovachev (kovachev@economymagazine.bg)

Офис мениджър / Office Assistant

office@economic.bg

Счетоводство / CFO

София Стрелкова / Sоfiya Strelkova

Печат / Print

Алианс принт / Alliance Print