Екип

Икономическият портал Economic.bg

Изпълнителен Директор / CEO

Боян Томов / Boyan Tomov
tomov@economic.bg

Главен редактор / Editor-in-chief

Божидара Иванова / Bozhidara Ivanova
ivanova@economic.bg

Управляващ редактор / Managing Editor

Георги Желязков / Georgi Zhelyazkov
georgiz@economic.bg

Редактори / Editors

Александра Сотирова / Aleksandra Sotirova
sotirova@economic.bg

Венцислав Генков / Ventsislav Genkov

genkov@economic.bg

Мирела Вавова / Mirela Vavova

vavova@economic.bg

Цветан Петров / Tsvetan Petrov
petrov@economic.bg

Списание "Икономика"

Изпълнителен Директор / CEO

Боян Томов / Boyan Tomov
tomov@economic.bg

Главен редактор / Editor-in-chief

Невена Mирчева / Nevena Mircheva
mircheva@economymagazine.bg

Редактори / Editors

Татяна Явашева / Tatyana Yavasheva
yavasheva@economymagazine.bg

Автори / Authors

Божидара Иванова / Bozhidara Ivanova
ivanova@economic.bg


Александра Сотирова /
Aleksandra Sotirova
sotirova@economic.bg


Светлана Желева / Svetlana Zheleva


Александър Александров / Aleksandar Aleksandrov

Издател / Publisher

"МЕДИЯ ИКОНОМИКА БЪЛГАРИЯ" ООД / "MEDIA ECONOMY BULGARIA" LTD


Реклама и Маркетинг / Advertising and Marketing

reklama@economymagazine.bg

Калин Константинов / Kalin Konstantinov
konstantinov@economic.bg

Дизайн / Design

Антон Ковачев / Anton Kovachev
kovachev@economymagazine.bg

Офис мениджър / Office Assistant

office@economic.bg

Счетоводство / CFO

София Стрелкова / Sоfiya Strelkova

Печат / Print

Алианс принт / Alliance Print

ПОСЛЕДНИ НАЙ-ЧЕТЕНИ КОМЕНТИРАНИ
Виж всички новини