Екип

Издател / Publisher

"МЕДИЯ ИКОНОМИКА БЪЛГАРИЯ" ООД / "MEDIA ECONOMY BULGARIA" LTD

Изпълнителен директор / CEO

Боян Томов / Boyan Tomov

Екип на Economic.bg

Главен редактор / Editor-in-chief

Божидара Иванова
Bozhidara Ivanova

ivanova@economic.bg



Управляващ редактор / Managing Editor

Георги Желязков
Georgi Zhelyazkov

georgiz@economic.bg



Мирела Вавова
Mirela Vavova
vavova@economic.bg



Цветан Петров
Tsvetan Petrov

petrov@economic.bg




Вероника Тонева
Veronika Toneva
toneva@economic.bg



Екип на сп. "Икономика"

Главен редактор / Editor-in-chief

Невена Mирчева
Nevena Mircheva
mircheva@economymagazine.bg



Редактори / Editors

Татяна Явашева / Tatyana Yavasheva (yavasheva@economymagazine.bg)

Реклама и Маркетинг / Advertising and Marketing

Рекламен отдел (reklama@economymagazine.bg)

Даниела Кацарова / Daniela Katzarova (katzarova@economic.bg)

Виктория Илкова/Victoria Ilkova (ilkova@economic.bg)

Дизайн / Design

Еди Лилов/Edi Lilov (lilov@economic.bg)

Офис мениджър / Office Assistant

office@economic.bg

Счетоводство / CFO

София Стрелкова / Sоfiya Strelkova

ПОСЛЕДНИ НАЙ-ЧЕТЕНИ КОМЕНТИРАНИ
Виж всички новини