Nestle ще върне 20 млрд. долара на инвеститорите си
Nestle планира до 2022 г. да върне около 20 млрд. долара на своите акционери, пише Bloomberg. Освен това компанията даде знак, че е готова да извършва нови придобивания, за да помогне на своя главен изпълнителен