България и Китай подписаха сътрудничество за ядрената енергетика
България и Китай ще си сътрудничат за мирно използване на ядрената енергия. Това е заложено в подписан от българското Министерство на енергетиката и от Китайската национална енергийна администрация меморандум за разбирателство.