За четвърти път "на кафе" пред Министерски съвет
Протестът започна в 8 ч., а към 9 ч. са се събрали около 300 души. След това събралите се се готвят да отидат пред Съдебната палата, за да пожелаят "Добро утро" на главния прокурор Сотир Цацаров. Искането остава едно - оставката на кабинета "Орешарски"