Започва поетапно спиране на парното в София

Потребителите ще бъдат допълнително информирани от обслужващия ги топлинен счетоводител за графиците на отчетите

Започва поетапно спиране на парното в София

© ECONOMIC.BG / Pixabay

~ 1 мин.
Автор: Симона Димитрова Симона Димитрова

От утре, 29 април, „Топлофикация София” започва поетапно изключване на отоплението в столицата. Всички фирми за дялово разпределение са уведомени, а процесът по спиране на парното се очаква да приключи до 30 април, заявиха от общинското дружество. Потребителите ще бъдат допълнително информирани от обслужващия ги топлинен счетоводител за графиците на отчетите.