Протест на входа на "Евксиноград"
Община Варна е дала разрешение за протест пред резиденция "Евксиноград". Присъствие във Facebook са потвърдили около 800 души, които могат да изразят недоволството си от управлението на кабинета "Орешарски" между 17.30 ч. до 21 ч. днес