регионален министър (17)

Нанков: Около 100 млн. лв. годишно се дават за запълване на дупки

Нанков: Около 100 млн. лв. годишно се дават за запълване на дупки

Около 100 млн. лв. годишно се дават за запълване на дупки. Това заяви министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков в студиото на „Тази сутрин“ по БТВ. Той допълни, че през последните 30 години