Бил Гейтс е все по-убеден кога светът ще се върне към „нормалното“

Той се тревожи да не би човечеството да забрави за пандемията вместо да започне отсега да се готви за следващата

Бил Гейтс е все по-убеден кога светът ще се върне към „нормалното“

© ECONOMIC.BG / БТА

~ 2 мин.
Автор: Economic.bg Economic.bg

Милиардерът филантроп Бил Гейтс все още вярва, че светът ще се „върне към нормалното“ до края на 2022 г. Надежда за това му вдъхва напредъкът на имунизационния процес в богатите държави и последващото освобождаване на излишните ваксини към развиващите се страни. Той обаче се притеснява да не би твърде бързо да забравим пандемията, което според него може да изиграе лоша шега.