Графикът на ЧЕЗ за спирането на тока (21-25 октомври)

От пресцентъра на компанията обявиха, че това е част от амбициозната инвестиционна програма на дружеството за подобряване на услугите за своите клиенти

524 ~ 27 мин. четене

Електроразпределителното дружество "ЧЕЗ Електро България" АД обяви графика на планираните прекъсвания на захранването в периода 21-25 октомври. От пресцентъра на компанията обявиха, че това е част от амбициозната инвестиционна програма на дружеството за подобряване на услугите за своите клиенти.

"Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването", пише в съобщението.


София-град

На 21.10.2013 г. /09.00-11.00 ч/ - ул. Проф. Христо Данов 13 - ресторант; 15 вх. А, Б, В, Г, Д, Е
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Полигона - бл. 1, 2, 3; бл. 4, вх. А
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Обеля 2 - карето между ул. 107, ул. 109, ул. 105 и бул. Ломско шосе
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Карпузица - ул. Войводина могила 43-55, 50-60, ул. Белоток 3-7, ул. Всеволод Гаршин 1-5, ул. Дамяница, ул. Планинец 1-5
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Овча Купел - ул. Боряна 27-39, ул. Народен герой 10-20
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - вилна зона Габаро - Азмата - ул. Невена Коканова 1-11, ул. Лео Конфорти, ул. Григор Вачков, ул. Нейчо Попов, ул. Свети Кирил, ул. Иван Кондов, ул. Николай Бинев
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Горна баня - ул. Николай Хрелков 65-77, бул. Околовръстен път 80-88, местност Сухото езеро, ул. Белите борове, ул. Черешова градина, ул. Равнище 69-75, ул. Свети Крал 1-15
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - ул. Граф Игнатиев 4
На 21.10.2013 г. /09.30-13.00 ч/ - ул. Бигла 2, 4, 6, 1 (автомивка и увеселителен комплекс) и 13-та ДКЦ - детско отделение, както и прилежащи магазини
На 21.10.2013 г. /09.30-14.30 ч/ - жк. Младост 1А - бл. 553, 555, 526, 523 и 524
На 21.10.2013 г. /11.30-13.30 ч/ - Бетонов Възел на бул. Климент Охридски
На 21.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - ул. Димитър Добрев 8А

На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - ул. Стефан Караджа 2
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - ул. Марин Дринов 2, 2а, 20, 22, 1-9, бул. Янко Сакъзов 30-38, ул. Сан Стефано 2-8, 1-9, ул. Оборище 23-33
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Полигона - бл. 1; бл. 5, вх. Б и В; бл. 6, вх А и Б
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Обеля 2 - карето между ул. 106, ул. 108, ул. 105 и бул. Ломско шосе
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Горна баня - вилна зона Люлин, ул. Дядо Цоне, ул. Павит, ул. Урал 10-16, ул. Николай Хрелков 2-18
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Малинова Долина, бл. 25, 26, 27
На 22.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - жк. Христо Смирненски бл. 54; бл. 63; бл. 64; бл. 66; бл. 67;
бл. 67А; бл. 68; бл. 76; ул. Владово 11, ул. Слатинска река 8
На 22.10.2013 г. /09.30-11.00 ч/ - ул. Дукатска планина 14, 16
На 22.10.2013 г. /09.30-14.30 ч/ - жк. Младост 1А - бл. 522, 537, 520, 535
На 22.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - ул. Тунджа 48
На 22.10.2013 г. /11.00-12.30 ч/ - бул. Тотлебен 33-35
На 22.10.2013 г. /13.00-14.30 ч/ - ул. Смолянска 10, 12, 14, 16
На 22.10.2013 г. /14.30-16.00 ч/ - ул. Мокренски проход 7, 9

На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - ул. Кресна 2-16, 3-11, бул. Христо Ботев 133-151, ул. Клокотница, бул. Мария Луиза 105, 125, 127, бл. 1 и 5
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Полигона - бл. 1; бл. 6, вх. В и Г
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - бул. Цариградско шосе 30, бл. Балкан, вх. А, Б, В и Г
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Обеля 1
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Горна баня - ул. Равнище 15-31, 20-32, ул. Велик Завет, ул. Маргаритка, ул. 736-та, ул. Буен поток 2-12
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - ул. Христо Вакарелски 12, вх. А, Б, В и магазини; бл. 2 вх. А, Б, В и магазини; №10А, №10 вх. Б; ул. 21-ви Век бл. 1; №7 и магазини; №4 и №6; ул. Христо Вакарелски №11 бл. 5 и 6
На 23.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - жк. Христо Ботев - ул. 514, ул. 515, ул. 516, ул. 517, ул. 518, ул. 519, ул. 520, ул. 522, ул. 523 и ул. 524
На 23.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - кв. Бухово, ул. Богдан Дечев 7-15, 6, 8; ул. Струма 8, 10; ул. Панайот Волов 1, 3, 4, 6; ул. Трети март 39-47, 44-56; ул. Янтра 1-25, 2-26; ул. Стефан Куцаров 2-10
На 23.10.2013 г. /09.30-11.00 ч/ - ул. Балчик 2, 6; ул. Балканджи Йово 25, 27, 31, 33, 37
На 23.10.2013 г. /09.30-14.30 ч/ - жк. Младост 1А - бл. 527, 511, 551А, 550
На 23.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - бул. Черни Връх 25, вх. А
На 23.10.2013 г. /11.00-12.30 ч/ - ул. Евстати Пелагонийски 7, 9, 11, 13; ул. Троянски проход 16
На 23.10.2013 г. /13.00-14.30 ч/ - кв. Лагера - бл. 41Г, вх. А, Б, В, Г и магазин „Пикадили"
На 23.10.2013 г. /14.30-16.00 ч/ - бул. Цар Борис 98, вх. А и Б; 100, вх. А и Б; площад „Съвета на Европа" 1А, 1Б

На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - бул. Мария Луиза 62-80, 75, 103, ул. Козлодуй 69-75, 18, ул. Веслец 57-69, 62-74, ул. Цветан Минков 5, 9, 11
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - бул. Цариградско шосе 30, бл. Балкан, вх. В, Г и Д
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - жк. Обеля 1
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Горна баня - ул. Подлозище, пл. Горна баня, ул. Урал, ул. Перуника, ул. Каменица, ул. Пладнище, ул. Планиница, ул. Дон 2-12
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - ул. 21-ви Век 83; Резиденция Иран; Ирак; Посолство на Испания; Иран; Египет; Аржентина; ул. Кирил Попов 19, 25, 37
На 24.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - жк. Христо Ботев - ул. Лотко, ул. Шаблин 7, ул. 502, ул. 503, ул. 504, ул. 506, ул. 509, ул. 510, ул. 512, ул. 513, ул. 521 и ул. 530, ЦДГ Зорница, 94-то СОУ
На 24.10.2013 г. /09.30-11.00 ч/ - бул. Цар Борис 165А, 167
На 24.10.2013 г. /09.30-14.30 ч/ - жк. Младост 4 - бл. 405, бл. 401, вх. 2; бл. 412, вх. 3; бл. 413, вх. 2, бл. 415, вх. 4 и 6; Супермаркет и бл. 325А
На 24.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - ул. Крум Попов 76, вх. А
На 24.10.2013 г. /11.00-12.00 ч/ - бул. Цар Борис 161, 163, 165 и магазини
На 24.10.2013 г. /13.00-14.30 ч/ - бул. Цар Борис 73, 75, 77
На 24.10.2013 г. /14.30-16.00 ч/ - бул. Цар Борис 7, 9, 11, 13 и банка „Райфайзен"

На 25.10.2013 г. /09.00-11.00 ч/ - Пазар на ул. Проф. Брадистилов пред ТУ
На 25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Горна баня - ул. Обзор 45-65, 26-76; ул. 740-та, ул. 647-ма, ул. 749-та, ул. 748-ма, ул. 746-та, ул. Невен, ул. Лазур, ул. Ясно утро, ул. Николай Хрелков 60-100, ул. д-р Люба Григорова, ул. Христо Стефчов 1-15, бул. Никола Петков 124-140
На 25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - кв. Обеля
На 25.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - жк. Гео Милев - бл. 18; 21; 24; 26; 238; ул. Гео Милев 28; и 37-47; ул. Христо Максимов 56 - бл. Албена вх. А и вх. Б; ул. Христо Максимов 49, вх. А; вх. Б и вх. В, 93-то СОУ „Александър Тодоров - Балан", ресторант „Къщата на Джиков" - ул. Гео Милев 47
На 25.10.2013 г. /09.30-11.00 ч/ - ул. Стефан Тошев 1, 3, 5, 7, 9 и магазини, банки „ОББ" и „Пощенска"
На 25.10.2013 г. /09.30-14.30 ч/ - жк. Младост 4 - бл. 433, 434 и Поща
На 25.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - ул. Крум Попов 76, вх. Б
На 25.10.2013 г. /11.00-12.30 ч/ - ул. Топли дол 9
На 25.10.2013 г. /11.30-13.30 ч/ - ул. Проф. Александър Фол 2, вх. 1-10
На 25.10.2013 г. /13.00-14.30 ч/ - ул. Подуево 5А, 7, 9
На 25.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - ул. Пъстър Свят 5, 7, 9
На 25.10.2013 г. /14.30-16.00 ч/ - жк. Борово - бл. 232 и магазин „Т-маркет"


Софийска област

За периода 21-24.10.2013 г. /09.00-09.05 и 15.30-15.35 ч/ - с. Бовска Габровница
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Новачене, с. Радотина, с. Врачеш, с. Скравена и ресторант „Олимп", с. Литаково, гр. Ботевград - ул. Стара планина, ул. Божидар Божилов, ул. Захари Стоянов, ул. Иван Вазов, ул. Балканска, ул. Люлин, ул. Букорска, ул. Трети март, с. Врачеш, с. Осенов лак, с. Краево, c. Гурково, с. Радотина
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - вилна зона „Мало равнище", трафопост „ Мало равнище 1", извод А, вилна зона „Татарски брод", трафопост "Мечка-3", изводи Б и В, курортен комплекс „Боровец", трафопост „Финландско село", трафопост „Летци", трафопост „Широка поляна 1 и 2", трафопост „Лентохранилище", трафопост „ВИФ", трафопост „Министерски вили", трафопост „Полски къмпинг", с. Говедарци, трафопост „Софстрой", трафопост „Гюлечица", трафопост „Буката", курортен комплекс „Мальовица", трафопост „Глобул", трафопост „Проходен Мальовица", трафопост „ЦАШ", трафопост „Хижа Мальовица"
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Правец - Резиденция Правец
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-09.30 и 16.00-16.30 ч/ - с. Трудовец, вилна зона „Трудовец", оранжерия „Трудовец", гр. Правец - всички фирми, учреждения и битови абонати, телевизионна кула „Правец", с. Разлив - махала Сираковска
За периода 21-25.10.2013 г. /09.30-15.00 ч/ - с. Своде, с. Осиковска лакавица, с. Осиковица, с. Джурово, с. Правешка лакавица, с. Джурово - махала Камилче
За периода 21-25.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Рибарица, с. Лъга, с. Ямна, с. Бойковец, гр. Етрополе - вилна зона „Язовира", с. Брусен, с. Лопян, асфалтова база „Лъга"

На 21.10.2013 г. /09.00-09.10-14.50-15.00 ч/ - с. Петково, с. Столник - трафопост „Училище"
На 21.10.2013 г. /09.00-09.10-14.50-15.00 ч/ - с. Долна Малина
На 21.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - с.Долна малина - трафопост „Помпи ВиК", с. Априлово - трафопост „ДЗС" и трафопост „Бригадира"
На 21.10.2013 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Правец - около Старческия дом
На 21.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр.Правец - около Детски дом

На 22.10.2013 г. /09.00-09.10-14.50-15.00 ч/ - с. Саранци, с. Чеканчево, с. Макоцево, с. Горно Негушево, с. Долно Негушево, с. Осойца, с. Долно Камарци, с. Горно Камарци, с. Стъргел
На 22.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Драговищица и с. Голяновци
На 22.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Костинброд - трафопостове „Мега Мебел", „Кръстопът" и „Поликлиника"
На 22.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Горна малина - трафопост „Спирка", трафопост „Станция 24", трафопост „ ВП", с. Бенковски
На 22.10.2013 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Годеч - трафопост „Гората"
На 22.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Етрополе - около Гимназията

На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Осойца
На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Антон - трафопост „Герена"
На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Пирдоп - трафопост „Бузола"
На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Пирдоп - трафопост „Св. Георги"
На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Душанци
На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Копривщица
На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Копривщица - трафопост „ Гарата", трафопост „Разсадника"
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Лесново - трафопост „Наангле", клон Север
На 23.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Сливница - трафопост „Горна махала"
На 23.10.2013 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Сливница - трафопост „Запад"

На 24.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Огняново - трафопост „ДЗС"
На 24.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - с.Осойца
На 24.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Годеч - трафопост „Ком"
На 24.10.2013 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - трафопост „Пешичова"
На 24.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Желява - трафопост „Барата"

На 25.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Елин Пелин - трафопост „Байкал"
На 25.10.2013 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Елин Пелин - вилна зона „Побит камък"
На 25.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - трафопост „Кв.12 ШКД 3"


Пернишка област
За периода 21-23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Черна гора

На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Гърло
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Врабча
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Лева река
На 21.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Горна Диканя - централна част, махала Гълъбова, Шипочка, Чупетловска, Йоргова, Парталина
На 21.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Житуша

На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долна Секирна
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Глоговица
На 22.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Горна Диканя - централна част, махала Гълъбова, Шипочка, Чупетловска, Йоргова, Парталина
На 22.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Житуша

На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Селищен дол
На 23.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Горна Диканя - централна част, махала Гълъбова, Шипочка, Чупетловска, Йоргова, Парталина
На 23.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Житуша

На 24.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Брезнишки извор
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Станьовци
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Горочевци
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - кв. Могиличе, ул. Ален Мак, ул. Бунтовник, ул. Стоян Заимов, ул. Васил Априлов, ул. Капитан Векилски, ул. Ивайло, ул. Клисура, ул. Лилия, ул. Оборище, ул. Палма , ул. Панайот Волов , ул. Панайот Хитов , ул. Св. Петка , ул. Синчец , ул. Соф. Шосе и ул. Тодор Каблешков
На 24.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Горна Диканя - централна част, махала Гълъбова, Шипочка, Чупетловска, Йоргова, Парталина
На 24.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Житуша
На 24.10.2013 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Горни Романци

На 25.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Неделково
На 25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Боснек
На 25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Велковци - махала Пали лула
На 25.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Горна Диканя - централна част, махала Гълъбова, Шипочка, Чупетловска, Йоргова, Парталина
На 25.10.2013 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Житуша


Благоевградска област
За периода 21-22.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград, с. Долно Българчево
За периода 21-25.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград и прилежащите села - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
За периода 21-25.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Симитли и прилежащите села - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
За периода 21-25.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - община Петрич - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
За периода 21-25.10.2013 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Скрът
За периода 21-25.10.2013 г. /08.30-16.30 ч/ - община Разлог, община Банско, община Белица и община Якоруда - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
За периода 21-25.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Симитли, с. Долно Осеново
За периода 21-25.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград, с. Габрово
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-15.30 ч/ - община Петрич - местност Лопово, трафопост „Лопово", трафопост „Конгуро"
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Камена - трафопост 2, клон Селото /югоизточната част/
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - oбщина Гоце Делчев, община Хаджидимово, община Гърмен, община Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 21.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград, с. Бело поле, с. Бистрица, летовище Бодрост,
На 21.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Симитли - ул. Христо Смирненски, ул. Васил Левски, ул. Никола Вапцаров, местност Ливадище и района около тях
На 21.10.2013 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Ляски - трафопост 1
На 21.10.2013 г. /09.00-10.00 ч и 16.00-16.30 ч/ - с. Борово, трафопостове „СБА", „Птичарник", „Свинарник", „Помпена станция Баничан", КАТ и района около него, с. Баничан, с. Лъжница, с. Корница, с. Брезница, ВЕЦ „Пирин ВАТ1,2", ВЕЦ „Янкулица", ВЕЦ „Костена", ВЕЦ „Горна Каменица", трафопост „Пирин спринг", с. Господинци, трафопост „Купена", с. Буково, ВЕЦ „Каменица", трафопост „Момини кули"; с. Кремен, трафопост 1,2, трафопост „Ретранслатор", ВЕЦ „Ретиже" 1, 2
На 21.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - община Банско - ВЕЦ „Ретиже" 1, 2
На 21.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Паул Ленц 6, ул. Николай Добрев 1
На 21.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Слащен - трафопост 3
На 21.10.2013 г. /09.30-11.30 ч/ - с. Бачево - местност Перивол
На 21.10.2013 г. /10.00-10.10 ч/ - гр. Сандански - района на промишлена зона - Авточасти - кратковременни смущения на захранването
На 21.10.2013 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Първомай - ул. Георги Измирлиев, ул. Младост, района срещу цепачен цех на Горско стопанство
На 21.10.2013 г. /13.00-14.30 ч/ - гр. Разлог - Ромски квартал
На 21.10.2013 г. /15.00-16.00 ч/ - с. Долна Градешница
На 21.10.2013 г. /15.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - района около харманлийски лагер
На 21.10.2013 г. /16.00-16.30 ч/ - гр. Добринище - района около площада и кметството

На 22.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград, с. Бучино
На 22.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград - ул. Петър Зографски
На 22.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Симитли, с. Сушица
На 22.10.2013 г. /09.00-10.30 ч/ - с. Балдево - трафопост 1
На 22.10.2013 г. /09.00-10.00 ч и 15.00-16.00 ч/ - с. Ръждак, с. Митиново, с. Дрангово, с. Тополница
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Годлево - района около площада
На 22.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Арда
На 22.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Хаджидимово - ул. Илинденци 2, 8, 12
На 22.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Кочан - ул. Пролет 3, 5, 11
На 22.10.2013 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Юруково
На 22.10.2013 г. /11.00-14.00 ч/ - с. Огняново - трафопост 4
На 22.10.2013 г. /14.30-16.30 ч/ - с. Копривлен - трафопост 5
На 22.10.2013 г. /13.00-14.30 ч/ - с. Дагоново
На 22.10.2013 г. /15.00-16.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Александър Стамболийски, ул. Никола Мандушев, ул. Георги Раковски, ул. Васил Левски, ул. Борис Дрангов, ул. Отец Паисий, ул. Иван Вазов, Районен съд, кафе „ВИП", ресторант „Фламинго"

На 23.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград, с. Еленово
На 23.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград - ул. Алеко Константинов, ул. Иларион Макариополски и района около тях
На 23.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Симитли - ул. Изворите, ул. Вихрен и района около тях
На 23.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Сандански - ул. Захари Стоянов
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Банско - ул. Хан Аспарух и преките
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Баня - района около бившето ТКЗС
На 23.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Сандански, с. Поленица, с. Лиляново, местности Попина лъка, Туричка черква, Беговица, Мозговица, Тремошница - кратковременни смущения на захранването
На 23.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Сандански - хотела на Манолев и кооперациите зад него
На 23.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Скребатно - трафопост 2
На 23.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Брезница - трафопост 5
На 23.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Кочан - ул. Струма 4, 10, 21
На 23.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Хаджидимово - ул. Места 1, 4, 16
На 23.10.2013 г. /11.30-16.30 ч/ - гр. Благоевград - жк. Струмско - ул. Трудолюбие, ул. Освобождение, ул. Юрий Гагарин, ул. Огражден, Магазин Европа, комплекс „Хавана", Шесто СОУ, Детска кухня и района около тях

За периода 24-25.10.2013 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. Благоевград, с. Селище

На 24.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград, с. Бело поле
На 24.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Симитли, с. Черниче
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Баня - района на консервена фабрика
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Баня - района около бившето ТКЗС
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Беслен - трафопост 1
На 24.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Хаджидимово - ул. Петър Берон 1, 7, 18
На 24.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Кочан - ул. Септемврийска 2, 6, 15
На 24.10.2013 г. /09.30-14.30 ч/ - с. Кочан - трафопост 3
На 24.10.2013 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Освобождение и преките

На 25.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Благоевград - ул. Христо Смирненски
На 25.10.2013 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Симитли, с. Полето
На 25.10.2013 г. /09.00-14.00 ч/ - с. Туховище - трафопост 1
На 25.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Драгоман
На 25.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. Хаджидимово - ул. Възрожденска 3, 6, 22
На 25.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Кочан - ул. Никола Парапунов 8, 11, 17
На 25.10.2013 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Баня - района около бившето ТКЗС
На 25.10.2013 г. /14.00-16.30 ч/ - с. Сатовча - трафопост 5
На 25.10.2013 г. /14.30-16.30 ч/ - с. Фъргово - трафопост 1

На 26.10.2013 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Баня - района около бившето ТКЗС


Кюстендилска област
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-16.00/ - Община Кюстендил, Община Невестино, Община Трекляно - временни нарушения в електрозахранването поради оперативни превключвания
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-16.00/ - с. Копиловци, с. Коняво, с. Ябълково, с. Кадровица
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-16.00/ - гр. Кюстендил - ул. Дрин, ул. Земен, ул. Цветни градини

На 21.10.2013 г. /09.00-16.00/ - с. Горна Козница

На 22.10.2013 г. /09.00-12.30/ - гр. Дупница - ул. Христо Ботев - от Спортната зала до Черния мост
На 22.10.2013 г. /09.00-12.30/ - гр. Дупница - временни нарушения в електрозахранването поради оперативни превключвания
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00/ - с. Коркина
На 22.10.2013 г. /09.30-12.00/ - с. Побит камък
На 22.10.2013 г. /09.30-13.00/ - с. Катрище, с. Долна гращица
На 22.10.2013 г. /09.30-15.30/ - гр. Кюстендил - ул. Николичевски път
На 22.10.2013 г. /13.00-15.30/ - с. Киселица

На 23.10.2013 г. /09.00-16.00/ - с. Мала фуча
На 23.10.2013 г. /09.30-12.00/ - с. Драгойчинци
На 23.10.2013 г. /13.00-15.30/ - с. Чешлянци

На 24.10.2013 г. /09.00-14.00/ - с. Сапарево - ул. Венелин, ул. Васил Левски, ул. Лале, ул. Иглика, ул. Христо Ботев
На 24.10.2013 г. /09.00-14.00/ - с. Самораново, гр. Сапарева баня, с. Ресилово, с. Овчарци, с. Сапарево - останалата част и курортно селище Паничище - временни нарушения в електрозахранването поради оперативни превключвания
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00/ - с. Голема фуча
На 24.10.2013 г. /09.30-12.00/ - с. Долно кобиле
На 24.10.2013 г. /13.00-15.30/ - с. Сушица

На 25.10.2013 г. /09.00-16.00/ - с. Бабино, с. Бабинска река
На 25.10.2013 г. /09.30-12.00/ - с. Пиперков чифлик
На 25.10.2013 г. /13.00-15.30/ - с. Грамаждано


Плевенска област
За периода 21-25.10.2013 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ореховица - трафопостове 1, 9, центъра
За периода 22-25.10.2013 г. /9.00-16.30/ - гр. Кнежа - трафопост 8А, клон А и трафопост 9, клон Б, част от улиците Страцин, Хаджи Димитър, Липа, Петко Напетов, Алеко Констатнинов, Панайот Волов

На 21.10.2013 г. /09.00-11.00 ч/ - гр. Долна Митрополия - трафопост 20, центъра
На 21.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - част от ул. Илинден, ул. Добрич, ул. Гургулят, ул. Драва
На 21.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия, част от ул. Лозенка, ул. Мелник, ул. Захари Стоянов, ул. Елин Пелин, ул. Берковица, ул. Петър Берон, ул. Владимир Бурмов, ул. Захари Зограф
На 21.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Голяма Брестница - района на трафопост 5
На 21.10.2013 г. /09.30-13.00 ч/ - с. Бръшляница - трафопост 7, западна част
На 21.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Тотлебен
На 21.10.2013 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Петърница - трафопост 6, района посока с. Къртожабене
На 21.10.2013 г. /10.30-16.00 ч/ - с. Тученица - южната част на селото, трафопост 8, клон Б
На 21.10.2013 г. /10.30-16.30 ч/ - гр. Кнежа - трафопост 8А, клон А и трафопост 9, клон Б, част от
улиците Страцин, Хаджи Димитър, Липа, Петко Напетов, Алеко Констатнинов, Панайот Волов
На 21.10.2013 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Гулянци - трафопост 43, гимназията
На 21.10.2013 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Плевен - бл. Дунав, бл. София и част от ул. Панайот Хитов, ЦДГ 15 „Звънче"

На 22.10.2013 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Ракита и с. Радомирци
На 22.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Божурица - трафопост 3, северна част
На 22.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - част от: ул. Георги Домусчиев, ул. Отец Паисий, ул. Лиляна Бърдарова, ул. Алеко Константинов, ул. Гургулят, ул. Христо Бръбаров, ул. Стефан Караджа, ул. Знеполски, ул. 10-ти декември, ул. Осогово, ул. Пловдив, ул. Генерал Ганецки, ул. Асен Златаров
На 22.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - района северозападно от центъра
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ракита - района на трафопост 12
На 22.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Тотлебен

На 23.10.2013 г. /07.00-07.30 и 16.00-16.30 ч/ - гр. Плевен - индустриална зона, „Елинда", „Агрострой", „Марст", ОПСО, „Плевенска комуна", „Кирков", „Металснаб", „Дикар Консулт", ДАП3, „Мизия", „Хранмаг", „Сартен"
На 23.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Горна Митрополия - трафопост 3, северна част
На 23.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - част от: ул. Плевенска епопея, ул. Асен Златаров, ул. Христо Ботев, ул. Генерал Ганецки
На 23.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - част от: ул. Алеко Константинов, ул. Отец Паисий, ул. Трапезица, ул. Лиляна Бърдарова, СОУ „Анастасия Димитрова", НУ „Отец Паисий"
На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - района северозападно от центъра
На 23.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Тотлебен
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Драгана
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Тученица - южната част на селото, трафопост 8, клон Б

На 24.10.2013 г. /08.30-09.00 ч/ - с. Търнак, с. Лазарово, с. Бреница, с. Еница
На 24.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - част от: ул. Бузлуджа, ул. Антим 1-ви, ул. Марагидик, ул. Бачо Киро, ул. Стоян Михайловски, ул. Братя Миладинови, ул. Молдавия, ул. Емануил Васкидович
На 24.10.2013 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Плевен - стъкларски завод
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бреница
На 24.10.2013 г. /09.30-13.00 ч/ - с. Бръшляница - трафопост 7, западна част
На 24.10.2013 г. /09.30-13.30 ч/ - с. Пелишат - района на изхода за гр. Пордим
На 24.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Върбица

На 25.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Пивоварна
На 25.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - индустриална зона, фирма „Първановски"
На 25.10.2013 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Голяма Брестница - района на трафопост 1
На 25.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Върбица
На 25.10.2013 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Плевен - част от ул. Цар Самуил, ул. Княз Борис 1-ви, ул. Кала тепе, ОДЗ 7 „Снежанка"


Ловешка област
За периода 22-25.10.2013 г. /8.30-16.00/ - гр. Луковит - района на ул. Иван Генчев, ул. Рилец, ул. Шипка

На 21.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Тетевен - кв. Полатен
На 21.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Гложене - махала Рипци и местност Руневица
На 21.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Тепава - мачтов трафопост 1, клон А, Б, В
На 21.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Черни Осъм - махала Стойновско - трафопост 1, клон В - по искане на фирма Релина ЕООД
На 21.10.2013 г. /11.00-16.00 ч/ - с. Бели Осъм - трафопост 15, комплекс „Острова"
На 21.10.2013 г. /12.00-13.00 ч/ - гр. Ябланица - трафопост 12
На 21.10.2013 г. /12.00-14.00 ч/ - с. Кирчево - трафопост 1
На 21.10.2013 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. Тетевен - махала Моновци, с. Гложене - махала Левица
На 21.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - с. Черни Осъм - трафопост 4, клон Б - по искане на фирма Релина ЕООД

На 22.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Тетевен - махали Камен дол и Изворин дол
На 22.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Ябланица - трафопост 27
На 22.10.2013 г. /09.00-09.30 и 14.00-14.30 ч/ - гр. Троян - кв. Велчевски, леярна на пътя за с. Белиш, фирма „Ослар", сушилня „Булгарплод", Автостопанство, Автосервиз, Митница; района на Троянското поле; местност Калейшко ханче
На 22.10.2013 г. /09.00-14.30 ч/ - с. Добродан - фирма „Перфект Строй" и фирма „Елимекс" - трафопост 6
На 22.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Васильово - трафопост 3
На 22.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Тепава - трафопост 2, клон А, Б, В
На 22.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Ловеч - кв. Гозница - трафопост 5, клон А
На 22.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Троян - част от улици „Симеон Велики" и „Христо Смирненски" - трафопост 94
На 22.10.2013 г. /11.00-14.00 ч/ - с. Орешак - ул. Стара планина - трафопост 25, клон А - по искане на фирма Релина ЕООД
На 22.10.2013 г. /11.00-16.30 ч/ - с. Дивчевото
На 22.10.2013 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. Тетевен - трафопостове 21, 23, 57, 74
На 22.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - с. Златна Панега - трафопост 19

На 23.10.2013 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Дерманци - района на трафопост 1
На 23.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Ябланица - трафопост 4
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бежаново и с. Ъглен
На 23.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Горан - трафопост 1, клон Б
На 23.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Борима - трафопост 3, клон А - по искане на фирма Релина ЕООД
На 23.10.2013 г. /12.00-13.30 ч/ - с. Шипково, с. Терзийско, с. Горно Трапе, с. Балабанско, местности Габърска, Шошковска и Длъжковска
На 23.10.2013 г. /12.00-16.30 ч/ - с. Черни Вит
На 23.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - с. Добродан - трафопост 5, клон Б - по искане на фирма Релина ЕООД

На 24.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Радювене - трафопост 10, клон Б
На 24.10.2013 г. /10.00-10.10 и 11.50-12.00 ч/ - с. Голяма Желязна, с. Старо Село, с. Борима и с. Дълбок дол
На 24.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Голяма Желязна
На 24.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Дебнево - трафопост 9, клон Б - по искане на фирма Релина ЕООД
На 24.10.2013 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Славщица
На 24.10.2013 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. Тетевен - ул. Христо Ботев, ул. Иван Вазов, ул. Романов дол, ул. Емил Марков
На 24.10.2013 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Дебнево - трафопост 3 - по искане на фирма Релина ЕООД

На 25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Дъбравата
На 25.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Баховица - трафопост 7, клон В
На 25.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Дебнево - трафопост 2, клон В - по искане на фирма Релина ЕООД
На 25.10.2013 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. Тетевен - трафопост 71 и махала Года
На 25.10.2013 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. Тетевен - трафопостове 9, 75 и 45
На 25.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - с. Дебнево - трафопост 9, клон Г - по искане на фирма Релина ЕООД


Врачанска област
За периода 21-24.10.2013 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Очин дол, махала Реката
За периода 21-24.10.2013 г. /09.00-09.05 и 15.30-15.35 ч/ - с. Ребърково, с. Люти брод, с. Зверино, с. Елисейна, с. Игнатишка Габровница, с. Игнатица, с. Очин дол, фирма „Груп Импорт" в с. Люти брод и фирмите „Людал", базова станция „Мтел", базова станция „Глобул", базова станция „Виваком", „Интерсат" ЕООД, комплекс „Оазис" в с. Зверино

На 21.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Враца - ул. Климент Охридски 1-7, ул. Поп Богомил 3-6, ул. Алеко Константинов 4-11, ул. Цвета Кръстенякова 3-5, ул. Юрий Венелин 11-21, Военно окръжие, трафопост „Школа монтажни кадри"
На 21.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Козлодуй - ул. Булаир, ул. Ломска
На 21.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Мездра - ул. Рила, ул. Стефан Караджа
На 21.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Трапезица 1-16, ул. Андрей Николов 4-20, ул. Христо Ботев 1 и 2, Общински младежки дом, Хижата - Враца, Спортна зала „Вестител", трафопост „Младежки дом"
На 21.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - бул. Васил Кънчов 106-120, ул. Зорница 6-35, ул. Цар Обединител 11 и 40, ул. Червен лиляк 1-32, ул. Неофит Бозвели 10, езикова гимназия „Йоан Екзарх", Спортно училище, трафопост „Интернатно училище"
На 21.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - ул. Роза, фирма „Цветина" ЕООД
На 21.10.2013 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Оряхово - ул. Кирил и Методий

На 22.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Враца - бул. Васил Кънчов 2, ул. Христо Ботев 139-146 и 158, трафопост „Пионер ІІ"
На 22.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Козлодуй - бл. 29, 30, 31, 32, 11
На 22.10.2013 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Криводол - читалището и кметството, трафопост „Културен дом"
На 22.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Оряхово - ул. Сергей Румянцев, ул. Цанко Церковски, ул. Христо Смирненски
На 22.10.2013 г. /09.00-09.30 ч и 15.00-15.30 ч/ - с. Борован - южната част, с. Нивянин, с. Комарево, с. Буковец, с. Тлачене
На 22.10.2013 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Мездра - ул. Роза, ул. Люлин, ул. Косматица, ул. Кирил и Методий след 56
На 22.10.2013 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Долна Кремена - част от селото, фирма „Гама", ул. Ленин, ул. Околовръстна, ул. Георги Димитров
На 22.10.2013 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Козлодуй - бл. 63, зъболекарски кабинет „Полякова"
На 22.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Борис Коцев 2-18, ул. Васил Кънчов 4 и 6, ул. Панега 6-12, ул. Страхил войвода 2-7, ул. Христо Ботев 138, 148 и 150, трафопост „Пионер І"
На 22.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Александър Стамболийски 1-15, ул. Арда 1-13, ул. Иванчо Цветков 16-24, ул. Цвета Кръстенякова 6-23, ул. Софроний Врачански 13, ул. Алеко Константинов 2, ул. Морава 13 и 20, СОУ „Отец Паисий", Агенция по вписванията, Образцови аптеки АД, Агроекохим АД, Кооперативен съюз - Враца, трафопост „Техникум по облекло"
На 22.10.2013 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Оряхово - ул. Стамболийски, ул. Юрий Гагарин, ул. Арда

На 23.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Враца - бул. Демокрация 1, 2 и 5, Областна администрация, трафопост „Х конгрес"
На 23.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Враца - ул. Минзухар 2-7, ул. Цар Обединител 6-30, ул. Кокиче 1-12, ул. Козлодуйски бряг 24-34, бул. Демокрация 31 и 37, ул. Максим Горки 21 и 24, „Строй-стил 07" ООД, „Водолей 2002" ЕООД, „Евора" ЕООД, трафопост „Лазар Станев"
На 23.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Козлодуй - бл. 85, 78, 64, вх. Г; ул. Освободител, ул. Стефан Караджа, ул. Драва, СОТ, фирма „Орион", Бензиностанция „Косаня"
На 23.10.2013 г. /09.00-09.30 ч и 15.30-16.00 ч/ - гр. Враца, електропровод средно напрежение „Вола", с. Паволче, с. Челопек, с. Моравица - част от селото, гр. Мездра - трафопост „Енерго", трафопост „Лещака", трафопост „ДАП" и трафопост „Консервена фабрика"
На 23.10.2013 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Горна Бешовица - част от селото, Хотел „ИВ 2000"
На 23.10.2013 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Горна Кремена - част от селото, ул. Христо Смирненски, ул. Ладога, Мелница „ЕТ Мирослав Илиев - Миро"
На 23.10.2013 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Мездра - ул. Димитър Благоев, ул. Веслец, ул. Любен Каравелов след 45
На 23.10.2013 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Козлодуй - бл. 62, вх. А и Б; бл. 65, вх. А, Б, В; Гимназия
На 23.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Александър Стамболийски 2-4, сграда на ВиК - Враца, Емпорики Банк, МКБ Юнион Банк, трафопост „Х конгрес"
На 23.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Войнишка 4-61, ул. Мургаш 1-8, ул. Осогово 7-27, ул. Родопи 1-16, ул. Руен 1 и 2, ул. Стара планина 1-9, ОДЗ „Детски свят", трафопост „Циркова площадка"

На 24.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Враца - ул. Екзарх Йосиф 75, 77, 79, ул. Найден Геров 10, трафопост „85 апартамента"
На 24.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Оряхово - ул. Kирил и Методий, блок на площад Ленин, Халите, ул. Архитект Цолов, ул. Андрей Чапразов, ул. Летнишка, Си Банк
На 24.10.2013 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Оряхово - ул. 22-ри Септември, ул. Георги Димитров, ул. Климент Охридски, Гимназия, бл.21
На 24.10.2013 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Игнатица - цялото село, с. Зверино - част от селото, включително фирма „Людал", базова станция „Мтел", базова станция „Глобул", базова станция „Виваком", „Интерсат", Оранжерия ЕООД, Комплекс „Оазис"
На 24.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Ангел Грамчев 2-8, ул. Вардар 15, ул. Максим Горки 7 и 9, ул. Странджа 2, Топлофикация - Враца, „ТРС-2008 инженеринг", трафопост „Максим Горки"

На 25.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Враца - ул. Екзарх Йосиф 65, 67 и 69, ул. Вардар 1-6, ул. Иваница Данчов 5-9 и 46, трафопост „Околчица стар"
На 25.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Враца - Андрей Николов 24, ул. Беласица 18-20, ул. Теменуга 10-16, ул. Йолковица 1-22, ул. Вестителя 5-66, бул. 2-ри Юни 46-52, трафопост „Вестител"
На 25.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Георги Пенчев 2, ул. Полковник Буюклийски 6, ул. Кетхудова 30, ул. Стоян Кялъчев 20-28, бул. Никола Войводов 3, 5 и 10, модна агенция „Мираж", кабелна ТВ - Враца, трафопост „Никола Войводов"
На 25.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - трафопост „Славейков", ул. Априлско въстание 1-28, ул. Вардар 1-34, ул. Цено Тодоров 2-4, ул. Козлодуйски бряг 16-22, ул. Авлига 1-12, ул. Кръстьо Пишурка 1-18, училище „Иван Вазов", Дом за деца „Асен Златаров", Детска градина „Вълшебница"


Видинска област
За периода 21-25.10.2013 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Майор Узуново
За периода 21-25.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Медешевци
За периода 21-25.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Ясен - трафопост 2
За периода 21-25.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Кула - трафопост 3 и 5

На 21.10.2013 г. /09.00-09.30 ч/ - гр. Кула - трафопост 9
На 21.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Ясен - трафопост 1, извод 4
На 21.10.2013 г. /09.00-10.00 и 14.00-14.30 ч/ - гр. Дунавци - (трафопост 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9 и 11), с. Буковец, с. Търняне
На 21.10.2013 г. /09.30-10.00 ч/ - гр. Кула - трафопост 15
На 21.10.2013 г. /09.30-12.30 ч/ - с. Боровица, с. Търговище, трафопост Военни - гр. Белоградчик, трафопост 1 - с. Фалковец, МВЕЦ МЕГА-1 - с. Долни Лом
На 21.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Черно поле, трафопост 2, извод Б
На 21.10.2013 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Кула - трафопост 14
На 21.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Видин - жк. Строител (бл.9)

На 22.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Видин - ул. Княз Борис I 6-14, ул. 19 февруари 8 и 10, ул. Осман Пазвантоглу 9
На 22.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Карбинци, трафопост 2
На 22.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Салаш, трафопост Куцаровци
На 22.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Търговище, трафопост 2, извод Б

На 23.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Видин - жк. Плиска (бл. 5)
На 23.10.2013 г. /09.00-09.30 ч и 15.00-15.30 ч/ - с. Протопопинци, с. Върбово, с. Чупрене, трафопост ВиК - с. Търговище, ФВЕЦ - с. Върбово, МВЕЦ Манастирка - с. Чупрене
На 23.10.2013 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Репляна, трафопост стопански двор - с. Долни Лом, трафопост ВиК с. Долни Лом, трафопост „ТПК 23 септември" - с. Горни Лом
На 23.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Войница (трафопост 1, извод 2)

На 23.10.2013 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Салаш, трафопост Куцаровци


Монтанска област
На 21.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Берковица - трафопост 5, с. Василовци - трафопост 1
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - трафопост „Читашка чешма", клон Б; трафопост „Хали", кл. А - квартала около ул. Раковска 26 и 28
На 21.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Владимирово, с. Горна Лука - трафопост 2, извод А; с. Ковачица - трафопост 4, клон А; с. Якимово 1 - трафопост 3, клон А
На 21.10.2013 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Чипровци - трафопост 4
На 21.10.2013 г. /12.30-15.30 ч/ - гр. Чипровци - трафопост 7
На 21.10.2013 г. /13.00-13.40 и 15.20-16.00 ч/ - гр. Монтана - трафопостове „Елена", „Гражданска отбрана", „ТИР 1", „ТИР 2", „Газстанция", „ТИР 3", „Гала", „Тибон", „Гламата"; местност Кувейт - трафопостове „Дага", „Фургонен цех", „Каменодобивно", „Свинарник", „Разсадник", „Върбите"; с. Долно Белотинци - трафопостове 1, 2, „Асфалтова база"
На 21.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - трафопост 12, с. Василовци - трафопост 2
На 21.10.2013 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Монтана - кв. Мала Кутловица - трафопост 2, извод В

На 22.10.2013 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Василовци - трафопост 3
На 22.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Берковица - трафопост 6
На 22.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Вълчедръм - трафопост 3 „ЮГ", клон А
На 22.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Монтана - кв. Мала Кутловица - трафопост 2, извод В
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - трафопост „Банска Бистрица", извод „Слънчева градина"
На 22.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Горно Церовене, с. Мадан, с. Ковачица - трафопост 6, клон А; с. Якимово 1 - трафопост 3, клон А
На 22.10.2013 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Чипровци - трафопост 11
На 22.10.2013 г. /09.30-16.30 ч/ - с. Бързия - трафопост 6 - банята, извод А
На 22.10.2013 г. /11.30-13.30 ч/ - с. Василовци - трафопост 4
На 22.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - трафопост 7
На 22.10.2013 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Вълчедръм - трафопост 1, клон В

На 23.10.2013 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Ботево, с. Игнатово, с. Долни Цибър, с. Горни Цибър
На 23.10.2013 г. /09.00-11.00 ч/ - гр. Монтана - трафопост „Плиска 2"
На 23.10.2013 г. /09.00-11.30 ч/ - гр. Берковица - трафопост 10
На 23.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Василовци - трафопост 5
На 23.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Горна Бела Речка, с. Игнатово
На 23.10.2013 г. /09.30-15.00 ч/ - с. Горно Церовене - трафопост 3, извод Б
На 23.10.2013 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. Берковица - трафопост 10, извод А
На 23.10.2013 г. /11.30-14.00 ч/ - с. Цветкова Бара - трафопост 1
На 23.10.2013 г. /12.30-15.30 ч/ - с. Копиловци - трафопост 4
На 23.10.2013 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Говежда - трафопост 1, извод Б
На 23.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - с. Василовци - трафопост 6
На 23.10.2013 г. /14.00-16.30 ч/ - с. Драганица - трафопост 3

На 24.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Пишурка - трафопост 1, с. Долни Цибър - трафопост 2, клон В
На 24.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Лом - трафопост „Дойран", клон Г - ул. Цар Симеон 31, „Те Хим" ЕООД
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - трафопост „Детска градина", с. Доктор Йосифово
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - трафопост „Читашка чешма", клон Б
На 24.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Златия - трафопост 4, клон А
На 24.10.2013 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Смоляновци - трафопост 4
На 24.10.2013 г. /09.30-15.00 ч/ - с. Бързия - трафопост 6 - банята, извод А
На 24.10.2013 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Златия - трафопост 5, клон А
На 24.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - с. Пишурка - трафопост 2

На 25.10.2013 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Пишурка - трафопост 1
На 25.10.2013 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Монтана - кв. Мала Кутловица - трафопост 2, извод В
На 25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Громшин, с. Кобиляк, с. Ковачица - трафопост 6, клон А
На 25.10.2013 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Златия - трафопост 4, клон А; трафопост 5, клон А
На 25.10.2013 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. Берковица - трафопост 10, извод А
На 25.10.2013 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Горна Вереница - трафопост 1, извод Б
На 25.10.2013 г. /14.00-16.00 ч/ - с. Пишурка - трафопост 2

Подкрепи Economic.bg